Day 11 – Al Mamzar beach po druhé

Al Mamzar beach po druhé

Vstáváme opět až v půl 11. Dneska se spalo lépe (možná jsem si už za tu dobu tady zvykl). Dnes se opět vydáváme na pláž Al Mamzar. Vycházíme, ale až o půl 1 a na recepci žádáme o uklízení pokoje a taky se ptáme na check out. Recepční říká, že do 1 hod musí být pokoj vyklízený. Díky tomu, že Marti již zítra letí letadlo až po 19hod z mezinárodního Dubajského letiště (DXB), tak se ptáme, zda si tady aspoň můžeme nechat bágly. Povídá, že problém není.

Jdeme na bus na zastávku Banias Square a čekáme na bus na Al Mamzar beach. Dojíždíme na Mamzar beach park terminus a kráčíme přes celý park. Dneska zkusíme jiné místo, a to na Flamengo beach. Bereme si ten nejvíce vzdáleny slunečník. Voda je krásně čistá a ani cedule medúz zde není (což u několika pláží zde bývá). Jsme tu až do půl 5, a pak se procházíme kolem vody až na bus, kde po 5 nastupujeme a jedeme směrem do oblasti Deira.

Al Mamzar beach

Al Mamzar beach

Al Mamzar beach

Poslední večer v Dubaji

Všímáme si Spinneys Al Ghurair Centre, což je nákupní středisko, kde  jdeme dát capucinno do Illy, zatímco tady pobíhají v rytmu tance lidé převlečení do kostýmu oslavujíce Nový čínsky rok vepře a držejíce draka.

Jako v roce 2017 tak i dnes si dáváme džus v Juicy World. Zdá se nám, že kdysi tu bylo více lidi než teď. Navíc tu dělají také jídla. My si dáváme náš oblíbený džus Mango s Avokádem. Vynikající! Za skleněnými dveřmi můžete najit různé tvary vyrobené z pravého ovoce a aby jim to ovoce nějakou dobu vydrželo ochlazuje to tu klimatizace.

Za tu dobu se setmělo a my kráčíme ty 2km pešky až do hotelu. Pomaličku se sbalujeme, protože zítra odlítáme. Večeříme a až po 12 hod jdeme spát.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..