Day 21 – Pláž Benaulim její západ slunce

Pláž Benaulim její západ slunce

Vstáváme kolem půl 10 a dáváme si džem s marmeládou, která nám ještě zbyla z minulých dnů. Po chvíli jdeme opět do restaurace na syrové sendviče se studeným kafíčkem. Výborné je mají. Platíme 380 INR se vším a míříme si to na Benaulim pláž. Dnes je neděle, a tak si všímáme více lidí ale i tak při té rozloze pláže je to zanedbatelné. Přicházíme k lehátkům a na to přichází chlap od vedle z baru. Ptám se za kolik je jedno. Opět mi odpovídá podobně jako ten, co předvčerem „Pokud si tu dáte jídlo tak zadarmo“. Souhlasíme a hned na to se svlíkáme a jdeme do vody. Užíváme si vln a takto párkrát vystřídáme lehátko a vodu, ale více času odpočíváme na lehátku pod slaměným deštníkem. Objednáváme si ananasový džus, ale není to nic moc. Je takový kyselý.

Dnes máme ve stínu 32 stupňů, ale na tom sluníčku mě nějak nepřijde, že bych se spálil. Stejně jsem se namazal. Kolem půl páté kráčíme do plážové restaurace, a jelikož nějak extra velký hlad nemáme, volíme studene kafčo a opět sendviče. Sendviče tady na pláži nic moc, a navíc jsou dražší, než tam u nás. Necháváme tu 750 INR a čekáme zde na západ, který bude za hodinu a půl. Kecáme a čas ubíhá poměrně rychle. Následně si bereme věci u lehátek a po břehu se pohybujeme směrem na jih. Sluníčko nám pomalu zapadá a my se snažíme ukořistit nějakou tu fotku.

Pláž Benaulim její západ slunce

Pláž Benaulim a západ slunce

Pláž Benaulim její západ slunce

Pláž Benaulim její západ slunce byla úžasná. Po tom všem se směrem na apartmán stavujeme do obchodu, kde kupujeme sprej proti komárům a nějakou vodu.

Noční fotky

Do 9 hod pak následně chillujeme na pokoji, kde zkoušíme otevřít kokos, který jsme si přinesli s předchozích dnů, ale marně. Následně jdeme na jídlo na Panner Butter Masala a banánové lassi. Jídlo je jednoduše dokonale a fakt nám šmakuje. Lassi je taky super. Nechávám číšníkovi dýško 50 INR.

Po skvělé večeři se odebíráme na noční pláž. Následuje nás pár psíků až tam. Zkouším noční fotky a do jedné mě dokonce vlezl místní psík.

Noční fotky

Pláž Benaulim

Po focení máme opět doprovod zajištěný až na apartmán. Po 12 hod jdeme spát.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..