Day 18 – Lážo plážo

Lážo plážo

Dneska vstáváme o půl 10 protože není kam spěchat. Chystáme se na snídani opět do Traveller’s Multicuisine Restaurant. Volba je jasná, cheese sendvič spolu s kávou. Jídlo je výborné, ale ještě před pláži jdeme zpátky na apartmán, kde se natírám krémem, zatímco Marta si pere pár věcí. Vycházíme před 12 a sluníčko nám pěkně svítí. Pěkně se to vyjímá s přírodou kolem. Docházíme na Benaulim pláž a hned nám nabízejí lehátka. A kolik stojí?, tážu se. Stačí, když si dáte u nás oběd. Chvíli přemyslíme, ale pak si přeci obě bereme i se slaměným slunečníkem. Hned si objednáváme džus. I když tu fouká, ta pohoda a relax tady, kolem skoro žádní lidé a jen poslouchání zvuku vln je úžasné.

lážo plážo - Indie pláž

Takové lážo plážo. Zkoušíme moře a voda je vlažná, na osvěžení ideální. Nejdeme dále než 30 metrů, protože tu celou dobu tu visí červená vlajka a vlny se hrnou. I tak nám to stačí. Tak jdeme zkusit místní restauraci na pláži. Dávám si Aloo Gobi, což je indický vegetariánský pokrm sestávající především z brambor a květáku. Marťa volí Veg masala, což je také Indické vegetariánské jídlo také z brambor. To si dáváme s butternaanem a mangovým džusem. Povídám mu, že to nechceme pálivé. „No problem“, odpovídá. Stejně obě jídla dostáváme pálivé, ale už to neřešíme. Ještěna chvíli si jdeme sednou na lehátka, ale pak už se nějak rozhodujeme jít. No nakonec platíme 1040 INR, což je celkem dost. Ale tak najedli jsme se a bylo to dobré.

Aloo Gobi - indické jídlo

butter naan - indické jídlo

Varca beach

Jdeme se projít do další části pláže zvanou Varca beach. Kolem palmy a pár lidí tu a tam projde.

lážo plážo - Varca beach

lážo plážo - indie pláž

Celé si to obcházíme a docházíme k Frivon’smulticuisine, kde si dáváme studené kafé a Marťa i palačinku. Kupujeme ještě nějaké potřeby v mini marketu, který je naproti. Před hotelem potkáváme krávy, a dokonce i prasata louce.

krávy

prasata

Kolem půl 6 docházíme na apartmán a hrajeme karetní hru autobus. Jelikož tu máme nějaké čínské polévky, tak si je vaříme, ale raději používáme balenou vodu. Následně si pouštíme film Ostravak Ostravski a nakonec v 11 hod uléháme.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..