Day 22 – Poslední den v Indii

Poslední den v Indii

Vstáváme něco před 9:30 a pomalu balíme, protože v 11 máme check out v hotelu. Poslední fotka hotelu a jdeme.

Poslední den v Indii

Letadlo nám letí až 19:10, a tak se tady snažíme být co nejdelší dobu, protože venku začíná hic. Po 11 hod už na nás klepe pokojová služba, a tak bereme krosny a vycházíme.

Poslední den v Indii

Jelikož je času nazbyt, tak si dáváme bohužel poslední jídlo v naší oblíbené restauraci Traveller’s Multicuisine. Studené kafé a následně vegetarian club sendvič s pomerančovým džusem. Před 13 hod, děkujeme obsluze za servis, který tady pro nás dělala celý týden a na dobro dáváme sbohem.

V tom pařáku kráčíme přes kilometr na autobusovou stanici až do města Varca kde do 10 min přijíždí bus. V Margao si ještě kupujeme zásobu sendvičů a hned nasedáme do busu směrem k letišti. Čekáme ještě asi 15 min do odjezdu a bus se pomalu ale jistě naplňuje. Cestou je fakt hic a až po více než hodině dorážíme k letišti. Hned jdeme k check-in, abychom si vyzvedli letenky. Krosny si budeme muset vzít do letadla, ale nevím, jak se do 7 kg vlezeme. Procházíme emigrační a ani po nás pán nechce ověřit e-visa, jen si nás fotí a dostáváme výstupní razítko z Indie. Ještě mi povídá, že se sem mužů vrátit do 28.3, protože máme dvoj vstupní víza. Bezpečně procházíme detektorem a před gatama si dáváme předražené latté.

Bez mála tu čekáme asi 2 hodiny do otevření gaty, která se otvírá nakonec o 45 min později. Bez problému procházíme s krosnama. Usedáme do Boeingu 737 a odlepujeme se od země. Čas je neúprosný a my tak definitivně opouštíme Indii. A to byl náš poslední den v Indii

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..